Kartono smulkintuvai - kartono perforatoriai

 • Kartono perforatorius HSM ProfiPack C400, 230 V / 50 Hz

  Skirtas komerciniam naudojimui. Pastatomas ant stalo. Pajėgumas 50kg/h 

  154900  be PVM
  Dulkių siurblys perforatoriui HSM DE 1-8 - P425

  Kompaktiškas ir galingas dulkių siurblys yra puikus priedas prie kartono perforatoriaus HSM ProfiPack 425

  189900  be PVM
  Kartono perforatorius HSM ProfiPack 425, 400 V

  Skirtas intensyviam komerciniam ir pramoniniam naudojimui. Pastatomas atskirai. Pajėgumas 120 kg/h  

  399900  be PVM
  Kartono perforatorius HSM ProfiPack 425, 220 -240 V

  Skirtas komerciniam ir pramoniniam naudojimui. Pastatomas atskirai. Pajėgumas 80kg/h  

  399900  be PVM
 • Kartono perforatorius, paprasčiau vadinamas kartono smulkintuvas - dvejopą naudą teikiantis įrenginys, aktualus kiekvienam verslui, susiduriančiam su naudotų kartoninių dėžių utilizavimo problema. Tokio tipo įranga susitvarko su visomis kartono smulkinimo užduotimis, efektyviai atlieka panaudotų dėžių perdirbimo funkciją ir nereikalingas kartono atliekas paverčia ekologiška pakuočių užpildo medžiaga. Universali įranga vienu metu atlieka ir kartono dėžių smulkinimo, ir užpildų gaminimo paskirtį, todėl vienareikšmiškai, tai yra sumanus bei pasiteisinantis sprendimas visoms, su pakuotėmis darbinėje veikloje susiduriančioms įmonėms. 

  Savo klientams pristatome itin aukštos kokybės, HSM prekiniu ženklu pažymėtą kartono smulkintuvų liniją, pritaikytą tiek mažiems, tiek itin dideliems atliekų smulkinimo darbų mastams. Komerciniam naudojimui siūlome kompaktiško dydžio, ant stalo pastatomus smulkintuvus, kuriuos patogiai galima integruoti ir mažesnę erdvę turinčiose darbinėse patalpose. Taip pat siūlome itin galingą, intensyvesniam komerciniam ir pramoniniam naudojimui pritaikytą smulkinimo įrangą, užtikrinančią maksimalų kartono atliekų smulkinimo našumą. Esame oficialus HSM prekinio ženklo atstovas Lietuvoje, todėl mes pasiruošę ne tik pasiūlyti individualiems verslo poreikiams labiausiai pritaikytą įrangą, bet ir suteikti visas paslaugas, susijusias su įrangos pajungimu, naudojimu bei garantiniu aptarnavimu.

  Kartono smulkintuvai - pasigaminkite pakuotės užpildo medžiagą patys

  Nebereikalingas kartonines dėžes be didelių pastangų paverskite pakuotės užpildo medžiaga. Naudodami kartono perforatorių HSM ProfiPack ne tik sumažinsite atliekų kiekį, bet ir patys pasigaminsite užpildo medžiagą, kuri jums nieko nekainuos! Tai protingas bei finansiškai palankus sprendimas pakuojant ir ruošiant prekes siuntimui ar sandėliavimui. Pagamintas užpildas nepriekaištingai pasitarnauja kaip bet kokios siunčiamos prekės apsauga, sutvirtinimas ar tiesiog tuščių ertmių užpildymas naujoje pakuotėje. Mažinkite sąnaudas prisidėdami prie aplinkos tausojimo. 

  Kartono smulkintuvas HSM profipack c400

  Kartonas, o tiksliau gofruoto kartono dėžės yra vienas populiariausių pakavimo sprendimų bet kokioje pramonės srityje. Kartono perforatorius - vienas įrenginys, kuris iš esmės išsprendžia nereikalingų, panaudotų kartono atliekų problemą ir leidžia puoselėti tvaraus verslo idėją. Kartono smulkintuvas HSM ProfiPack c400 - kompaktiška, tačiau itin naši įranga, idealiai subalansuota komerciniam naudojimui. Novatoriško dizaino smulkintuvo komplektacijoje yra integruota turbo funkcija, kuri suteikia galimybę itin sklandžiai smulkinti kartoną ir išvengti darbo prastovas galinčių įtakoti užstrigimų. Taip pat ši mašina yra papildyta neslystančiu pagrindu, užtikrinančiu maksimalų įrangos stabilumą pjovimo metu. Patogiai išdėstyta, tvirta klaviatūra leidžia mėgautis komfortabiliais ir itin nesudėtingais įrangos valdymo procesais. Darbinio pločio reguliavimo funkcija - dar vienas, HSM ProfiPack c400 būdingas bruožas, leidžiantis lengvai paruošti reikiamo dydžio užpildus, idealiai atitinkančius naujų pakuočių parametrus. Visi, HSM prekės ženklu pažymėti kartono perforatoriai išsiskiria itin aukšta kokybe, todėl įsigijus šio gamintojo įrangą galėsite ne tik operatyviai smulkinti kartono dėžes, bet ir džiaugtis ilgaamžiu, investicijas pateisinusiu įrenginiu.