Dokumentų naikiklių remontas

 • Profesionaliai, greitai ir kokybiškai remontuojame HSM dokumentų naikiklius. Garantinius ir jau nebe. Naudojame tik originalias HSM atsargines dalis. Kasmet studijuojame HSM akademijoje Vokietijoje, todėl nuolatos tobulėjame ir dirbame tiksliai pagal gamintojo mums keliamus griežtus reikalavimus HSM naikiklių servisui.

  Remontuojame įvairius HSM dokumentų naikiklių modelius - mažus biuro naikiklius, didelės talpos profesionalius naikiklius, naikiklius su kryžminiu pjaustymu, taip pat specialiam saugiam dokumentų, takelių juostų ar optinių diskų naikinimui skirtus naikiklius.

  Remontuojame ir atnaujiname susidėvėjusias dalis, keičiame peilius, guolius, remontuojame elektros sistemas, pakeičiame senas ar perdegusias dalis, taip pat atliekame visapusišką HSM dokumentų naikiklių vidaus valymą ir profilaktinius darbus.

  Atliekame ir naujų HSM dokumentų naikiklių montavimą, konfigūravimą, konsultuojame dėl optimaliausio naikiklio pasirinkimo atsižvelgiant į Jūsų poreikius ir galimybes.
  Siekiant garantuoti aukščiausią kokybę ir ilgaamžiškumą, naudojame tik originalias HSM dokumentų naikiklių atsargines dalis. Visiems atliktiems darbams yra suteikiam garantija.

  Gavę Jūsų užklausą, reaguojame operatyviai ir jau per 24 valandas atliekame reikalingus remonto darbus. Mes suprantame, koks svarbu greitas ir kokybiškas dokumentų naikiklių remontas, todėl visada stengiamės suteikti geriausią paslaugą per mažiausiai įmanomą laiką.

  Nesikreipkite į nekvalifikuotus remonto specialistus, pasirinkite tik profesionalų HSM dokumentų naikiklių remontą. Užtikrinsime, jog Jūsų dokumentų naikinimas vyks saugiai, greitai ir efektyviai.

  Kaip tai vyksta dokumentų naikiklių remontas:

  •  atvykstame Jūsų nurodytu adresu ( jei Vilniuje)
  •  atliekame įrenginio apžiūrą vietoje, jei reikia pasiimame prietaisą išsamesnei diagnostikai
  •  per tris darbo dienas nustatome gedimą, jo priežastį ir remonto kainą pranešame Jums
  •  per 3-7 d.d. (išskirtinais atvejais gali užtrukti iki 15 d.d.) suremontuotą, suteptą ir nublizgintą prietaisą gražiname Jums
  •  suteikiame remonto darbų garantiją

  Turite nesklandumų su HSM dokumentų naikikliu? Parašykite mums: servisas@dokumentunaikikliai.lt