Profesionalios valymo priemonės Jūsų biurui ir namams

 • Šioje skiltyje rasite kuopščiai atrinktas valymo priemones, skirtas naudoti ne tik biure, bet ir namuose. Tikimės, jog šie kokybiški, draugiški žmogui bei aplinkai valymo produktai taps nepakeičiamais Jūsų pagalbininkais. 

  UNIVERSALUS VALIKLIS MULTI-CLEAN, 1000ml

   Koncentruotas, biologiškai skaidus, universalus valiklis lengvai pašalina visų tipų teršalus nuo įvairių paviršių. Universalus valiklis šalina įvairius teršalus, tokius kaip alyva, riebalai, suodžiai, rašalo ar bitumo ir dervos tiškalai, nuo tokių paviršių kaip metalas, plastmasė, mediena, kilimas, natūralus akmuo ar stiklas.  

  910 be PVM
  PRIEMONĖ NUO LEDO „ICE-FREE -50°C“, 10kg

   Ilgo poveikio veikliosios granulės „Ice-Free -50°C“ efektyviai veikia ir saugo nuo ledo ir sniego formavimosi esant temperatūrai iki -50 °C. Ledo tirpdymo granulės yra silpnai šarminės ir todėl neleidžia metalams rūdyti ir neutralizuoja silpnai rūgštinį „rūgščiojo lietaus“ poveikį.
  Be to, sugeria drėgmę iš oro, todėl galima naudoti drėgnoms patalpoms sausinti.
  • Pašalina sniegą ir ledą iki -50 °C (-58 °F)
  • Geras sukibimas, įskaitant rampas su pasvirimo kampu iki 45°
  • Neutralizuoja „rūgščiojo lietaus“ poveikį ir rūdžių formavimąsi
  • Remiantis ekspertų iš Bylefeldo universiteto nuomone, jos geriau dera su augalų augimu nei įprastinis barstymas smėliu ir druska 

  2450 be PVM
  PROFESIONALIŲ VALYMO PRIEMONIŲ RINKINYS

  Profesionalių Bio-Chem valymo priemonių rinkinys švariai ir gaiviai Jūsų biuro ir namų aplinkai ! Patogi valiklių dėžute-nešioklė bei mikropluošto šluostė dovanų ! 

  6499 be PVM