Itališkos kavos pupelių Caffè Borbone rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  3000 be PVM
  4741 Sutaupykite 1741
  pasiūlymas galioja iki 2019-08-31
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Trys skoniai, kad galėtumėte išsirinkti labiausiai patinkantį.  

 • Jau 30 metų Caffe Borbone specialistai gamina kavą ir gerai išmano, kaip sukurti ir pagaminti vieną geriausių rinkoje kavos liniją.


  „Caffè Borbone Red Blend“ sukurta tiems, kurie mėgsta stiprią, sodrią kavą, stiprų jos skonį. Tumpiau tariant tiems, kas nusprendė pasikrauti energijos iš nedidelio kavos puodelio.
  Tvirtas ir turtingas skonis išgaunamas iš kruopščiai sukurtos ir rekomenduojamos geriausios kavos kokybės dozės. 

  Caffè Borbone Gold Blend" tinkamas mišinys tiems, kurie negali atsispirti tradiciniam klasikiniam itališkam kavos skoniui, o esminis skirtumas yra tas, kad skonis yra kreminis ir minkštas.
  Atitinkama proporcija sumaišytos „Arabica“ ir „Robusta“ kavos pupelės suteikia unikalų ir didingą skonį - nesenstantį Neapolio espreso. 

  „Caffè Borbone Blue Blend"  mėgstama tų, kam patinka pilno kūno, tiršta, kreminė kava. Gamybos metu tiksliomis dozėmis maišomos tinkamu lygiu skrudintos Arabikos ir Robustos kavos pupelės. Dėmesys skrudinimu ir gamybos trukmei suteikia išskirtinį skonį. Blue Blend Caffe Burbone yra puikiai subalansuota, pilno kūno tiršta, su kremine putele, kava. 

 • Alternatyvios prekės

  Kavos pupelės Caffè Borbone Gold Blend

  Neapolio tradicijos išraiška tikriems žinovams. 

  1738 be PVM
  Kavos pupelės Caffè Borbone Red Blend

  Stiprus, dominuojantis, pilno kūno ir ryškus skonis, kad suteiktų energijos pliūpsnį.

  1423 be PVM
  Kavos pupelės Caffè Borbone Blue Blend

  Subalansuota, pilno kūno, tiršta, tinkamai paskrudinta, kad suteiktų minkštą ir unikalų skonį. Paragavę šios kavos, norėsite rekomenduotį ją savo mėgstamai kavinei. 

  1264 be PVM
  1580 Sutaupykite 316